Bytový dům Ve Lhotce
Fotogalerie
 1    2     3     4     5     6     7     8   
 O projektu

V současné době probíhají přípravy nového projektu, bytového domu Ve Lhotce. Po roce čekání nabylo územní rozhodnutí ke stavbě právní moci. Bohemia REAL INVEST v tyto dny pracuje na připravě obchodní dokumentace k prodeji bytů.

Navržený bytový dům s 12 nadzemními a 4 podzemními podlažími navazuje na stávající zástavbu třináctipodlažních domů v ulici Ve Lhotce a tvoří jejich koncovou sekci. Je určen jak mladým rodinám, tak i náročnějším zájemcům, ale nabídne i možnost výhodné investice. Projekt je zasazen do příjemné klidné lhotecké lokality, do těsného sousedství malebného Hodkovičského lesa a vilové čtvrti nad Zátišským potokem. Tato poloha přináší žádané spojení přírody a bydlení ve velkoměstě a umožňuje pohodlný, zdravý a klidný život. Lesy v Hodkovičkách jsou hojně využívány k procházkám i cyklistickým výletům. Údolí Zátišského potoka vytváří údolní enklávu zeleně mezi Lhotkou, Novodvorskou, a Modřany. Bytový dům Zátiší nabídne celkem 56 kvalitních bytů pro klienty, kteří ocení prakticky řešené dispozice bytů a maximální využití obytné plochy. Byty nabízejí překrásné výhledy na les a ve vyšších patrech do vltavského údolí a na Pražský hrad. V domě bude 16 bytů velikosti 1+kk, 36 bytů 2+kk a 3+kk do 90m2 a 4 luxusní mezonetové byty pro náročné klienty. Parkování je vyřešeno podzemními garážemi, dvěma stáními před objektem a 4 návštěvnickými stáními v docházkové vzdálenosti od objektu. Součástí projektu jsou i úpravy bezprostředního okolí včetně sadových úprav. Dům je dobře dostupný MHD, v blízkosti se nachází zastávka autobusu (rychlé spojení na metro „C“ a „B“), veškerá občanská vybavenost, základní škola, poliklinika a nákupní střediska .

Zájemci o koupi bytu se mohou nezávazně zaregistrovat v kanceláři BRI, Krčská 30, Praha 4, tel.: 777 101 028, 241 440 909. Registrace je v současné době bezplatná a umožní zájemcům přednostní výběr bytu z celkové nabídky.  Závazná rezervace bude možná po zpracování obchodní dokumentace. Pro další dotazy jsme Vám kdykoli k dispozici.

 Ceník projektu
TYP BYTU:PLOCHA BYTU:CENA BYTU:TYP PROSTOR:
ProjektDůmPatroČíslo bytuTypBalkón 1/2Terasa 1/2ZahrádkaPlocha bytuCena s DPHPDF
Ceník nebytových prostor
Klíč k Vašemu království