Sluneční město
Zbraslav - Viladomy G3-G7
Fotogalerie
 1    2     3     4     5     6   
 O projektu

Pro přirozenou pestrost architektonického výrazu jsme vybudovali pět viladomů ve střídajících se dvou variantách, odlišných ve výrazu, výškové siluetě i barevnosti. Viladomy mají navržen architektonický výraz městské vily. Byty jsou umístěny ve dvou až třech nadzemních podlažích a v podkroví.

Předané viladomy obsahují od osmi do jedenácti bytů o menších i středních rozměrech, ,od uspořádání 2 + kk o ploše 53 m2 po větší byty 3 + k.k. s plochou 117 m2. Celkem jsme v této fázi v představovaných pěti viladomech nabídli 47 bytů.

Budovy jsou řešeny jako monolitický skelet se zděnou klasickou konstrukcí a stanovou střechou. Stěny jsou vyzdívané, zastropení železobetonové Viladomy pod čísly G3,G5 a G7 jsou třípodlažní objekty se střešní „ lucernou „, domy mají hladké fasády a na sluneční straně balkony. Objekty G 4 a G6 mají charakter bodových domů , připomínajících klasické pražské nájemní vily, se střešními terasami a opět předzahrádkami. Ve sklepních prostorách všech viladomů jsou garážová stání a sklepní komory. Všechny domy jsou technologicky připraveny k užívání pro osoby se sníženou schopností pohybu.

 Ceník projektu
TYP BYTU:PLOCHA BYTU:CENA BYTU:TYP PROSTOR:
ProjektDůmPatroČíslo bytuTypBalkón 1/2Terasa 1/2ZahrádkaPlocha bytuRezervační zálohaCena s DPHPDF
Ceník bytových prostor
Ceník nebytových prostor
Sluneční město
Zbraslav - Viladomy G3-G7
G11.PPgar.01garáž-/--/--250.000,--
Sluneční město
Zbraslav - Viladomy G3-G7
G11.PPgar.04garáž-/--/--250.000,--
Sluneční město
Zbraslav - Viladomy G3-G7
G11.PPgar.07garáž-/--/--250.000,--
Klíč k Vašemu království